Valmieras novada pašvaldības domes ārkārtas sēde

Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks sasaucis domes ārkārtas sēdi 2023.gada 22.septembrī plkst.15.00. Sēde notiks Raiņa ielā 14, Valmierā, Valmieras novadā.

Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks domes ārkārtas sēdi sasaucis 2024. gada 2. oktobrī plkst. 8.30 Raiņa ielā 14 (3. stāvā, 301.telpā), Valmierā, Valmieras novadā, ar tiesībām piedalīties attālināti, izmantojot tiešsaistes videokonferences sarunu rīku.

Izsludinātā darba kārtība

Ikvienam iedzīvotājam ir iespēja apmeklēt domes sēdes. Domes sēdes tiešraide būs skatāma arī Valmieras novada pašvaldības tīmekļvietnē. Paziņojumu par tiešraidi publicēs pirms domes sēdes.

Domes lēmumu projekti ir pieejami sabiedrībai pēc pieprasījuma. Pieprasījumu lūgums sūtīt uz e-pastu: .