Bezemisjas transportlīdzekļu izmantošanas veicināšana Valmieras novadā

Projekta iesniedzējs:Valmieras novada pašvaldība
Projekta numurs: 6.1.1.6/1/24/A/002
Projekta indikatīvais īstenošanas termiņš:2024. gada 30. jūnijs – 2026. gada 30. jūnijs
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas:EUR 375 100,00
Pašvaldības līdzfinansējums:EUR 56 265,00
Projekta mērķis:            Nodrošināt videi draudzīga transporta izmantošanu pašvaldību izglītības iestāžu izglītojamo, kultūras dalībnieku un darbinieku, sociālo pakalpojumu, sociālās palīdzības, sociālās aprūpes un veselības aprūpes pakalpojumu saņēmēju pārvadāšanai, iegādājoties 2 M1 kategorijas bezemisiju transportlīdzekļus un mobilo uzlādes iekārtu, lai saskaņā ar normatīvajiem aktiem pašvaldību darbības jomā īstenotu pašvaldības autonomās funkcijas – gādāt par iedzīvotāju izglītību, tostarp nodrošināt iespēju iegūt obligāto izglītību un gādāt par pirmsskolas izglītības, vidējās izglītības, profesionālās ievirzes izglītības, interešu izglītības un pieaugušo izglītības pieejamību, sniegt iedzīvotājiem daudzveidīgu kultūras piedāvājumu un iespēju piedalīties kultūras dzīvē, sekmēt pašvaldības teritorijā esošā kultūras mantojuma saglabāšanu un sniegt atbalstu kultūras norisēm, nodrošināt iedzīvotājiem atbalstu sociālo problēmu risināšanā, kā arī iespēju saņemt sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus un gādāt par iedzīvotāju veselību — īstenot veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumus un organizēt veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, tādējādi veicinot pāreju uz klimatneitrālu ekonomiku.
Projekta galvenās aktivitātes:Iegādāti 2 jauni, videi draudzīgi M1 kategorijas specializētie bezemisiju transportlīdzekļi;Uzstādīta mobilā uzlādes iekārta.
Projekta plānotie rezultāti:Iegādāti 2 M1 kategorijas specializētie bezemisiju transportlīdzekļi, kuru plānotais lietotāju skaits gadā ir 4 906 lietotāji, kā arī uzstādītā mobilā uzlādes iekārta.
Publicitāte29.07.2024. Plānots veicināt bezemisijas transportlīdzekļu izmantošanu Valmieras novadā

Projekts tiks līdzfinansēts ar Eiropas Savienības saņemtu finansiālu atbalstu.