Piesakies tiešsaistes lekcijai “Mākslīgais intelekts – tavs ikdienas superspēks” – NVO atpazīstamībai

Mākslīgā intelekta izmantošana NVO atpazīstamībai.

Ja vēlies efektīvi un mūsdienīgi sasniegt un izveidot attiecības ar sev vēlamo auditoriju un vēlies savu organizāciju padarīt redzamāku un atpazīstamāku, tad piesakies tiešsaistes lekcijai “Mākslīgais intelekts – tavs ikdienas superspēks”, kas notiks Zoom platformā.

Kā turpinājumu šī gada februārī aizsāktajām mācībām par digitālajiem rīkiem un to izmantošanu nevaldības organizāciju (NVO) ikdienā, jau novembrī aicinām uzzināt vairāk par to, kā, izmantojot mākslīga intelekta priekšrocības, organizācijas varēs izveidot efektīvus un mūsdienīgus instrumentus sevis atpazīšanai un attiecību veidošanai.

Tiešsaistes lekcija “Mākslīgais intelekts – tavs ikdienas superspēks” notiks 28. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.30. Lai pieteiktos, līdz 25. novembrim raksti uz e-pastu: vai zvani uz mob.tālr.: 20009979 (Undīne).

Arī šoreiz lekciju/mācības moderēs Toms Bergs, SIA “80 Art” līdzīpašnieks, kuram jau ir vairāk kā 15 gadu pieredze mārketingā un digitālo produktu virzīšanā. Mūsdienīgu digitālo rīku, tādu kā mākslīgā intelekta, izmantošanai ir daudz dažādu priekšrocību, kā piemēram, tas ļauj ietaupīt daudz laika, sniedz dažādu izvēļu iespējas, u.c. Par šīm un citām priekšrocībām Toms iepazīstinās savas lekcijas laikā, aicinot dalībniekus gan dalīties jau līdzšinējā pieredzē, gan atbildot uz jautājumiem.

Lekcija tiek rīkota projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Vidzemes reģionā” 2024. – 2025. gada ietvaros. Pasākuma rīkošanu atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Papildu informācija: Undīne Blumberga – Šakuna, Valmieras novada fonds
Tālrunis: 20009979, e-pasts: