Pakalpojumi / Pašvaldības atbalsts vispārējās izglītības programmas īstenošanas pakalpojumiem privātā izglītības iestādē

Pašvaldības atbalstu piešķir, ja bērna un vismaz viena likumiskā pārstāvja dzīvesvieta ir deklarēta Valmieras novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, savukārt izglūtības iestāde ir reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā, atrodas Valmieras novada administratīvajā teritorijā un īsteno licencētas un akreditētas vispārējās vai speciālās izglītības programmas apguvi klātienes formā.

Valmieras novada pašvaldības atbalsta apmērs mēnesī 2024. gadā vienam skolēnam, kurš apgūst vispārējās vai speciālās izglītības programmu – 92,98 EUR (pašvaldības domes 20.02.2024. lēmums Nr. 35)

Lai saņemtu atbalstu, bērna likumiskajam pārstāvim ir jāiesniedz pašvaldībā iesniegums, kuram jāpievieno līguma ar izglītības iestādi kopija. Pašvaldība atbalstu izmaksā privātajai izglītības iestādei, pamatojoties uz noslēgto trīspusējo līgumu starp pašvaldību, izglītības iestādi un bērna likumisko pārstāvi.

UZMANĪBU! Ja Jums ir izveidota e-adrese, piesakiet šo pakalpojumu, izmantojot elektronisko iesnieguma formu – pēc autentifikācijas izvēlieties adresātu “Valmieras novada pašvaldība”, izdariet attiecīgo izvēli logā “Izvēlieties veidlapu”, aizpildiet iesniegumu un elektroniski parakstītu nosūtiet uz iestādes e-adresi.

Pakalpojuma apraksts​ šeit.

Informācija aktualizēta 22.05.2024.