Oleru muižā notiks laikmetīgā kamerdžeza koncerts “Latviešu dzejas melodijas”

Sestdien, 2021.gada 14.augustā, plkst.18.00 Oleru muižā notiks laikmetīgā kamerdžeza koncerts “Latviešu dzejas melodijas”.

Jaunās paaudzes latviešu džeza mūziķi – kontrabasists Jā̄nis Rubiks un vokāliste Beā̄te Zviedre – radījuši jaunu laikmetīgā kamerdžeza programmu, kurā skaņdarbu vārdiem izmantoti dažādu laika gājumu latviešu dzejnieku dzeja un proza, kā arī pašu mūziķu iespaidi par šo dzeju un tematiku skaņdarbu lirikā. Literātu un dzejnieku – Ivetas Šimkus, Ilmāra Šlāpina, Imanta Ziedoņa, Aspazijas, Raiņa, Madaras Gruntmanes – darbi iezīmē vienotu mīlestības, esības, cilvēcības un kopā būšanas līniju.

Projektā piedalā̄s Artjoms Sarvi (klavieres), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas).

Ieeja par ziedojumiem. Vietu skaits ierobežots !

Lūdzam obligāti pieteikt savu apmeklējumu līdz 12.augustam, e-pasts . Pieteikumā norādīt katram dalībniekam – Vārds Uzvārds/ kontakttālrunis / ir derīgs Covid-19 sertifikāts.

APMEKLĒTĀJU IEVĒRĪBAI:

Pasākums veidots atbilstoši valdības izstrādātajam “vidēji drošajam” pasākumu rīkošanas līmenim – vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem ar negatīvu rezultātu apmeklētājiem. Bērni līdz 12 gadiem var apmeklēt pasākumu bez testa. Līdzi jāņem PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS (bērniem dzimšanas apliecība vai pase) un jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts vai negatīvs tests.

Lūdzam ierasties laicīgi, lai tos var operatīvi pārbaudīt.

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Valmieras novada pašvaldība, Latvijas Koncertdirekcija un biedrība “Oleru muiža”.

Informāciju sagatavoja: Oleru muiža