Izmanto iespēju bezmaksas NVO konsultācijām!

Līdz pat 2025. gada augustam Valmieras novada fonds piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas Vidzemes nevalstiskajām organizācijām. Grāmatvedības, juridiskie un attīstības jautājumi – speciālisti interesentus konsultēs pa e-pastu, telefonu vai ar iepriekšēju pieteikšanos klātienē Valmierā, Rīgas ielā 27.

Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, individuālās konsultācijas pieejamas bez maksas jebkurai biedrībai un nodibinājumam Vidzemē.

NVO juridiskie un attīstības jautājumi ietver tēmas par NVO izveidi, dibināšanas dokumentiem, statūtu un pārvaldes institūciju izmaiņām, darbības ilgtermiņa plānošanu, elektronisko dokumentu apriti un uzglabāšanu, līdzekļu piesaisti, projektu vadību utt. Konsultācijas sniedz Patricija Silina Valmieras novada fonda vadītāja. Uz konsultāciju pieteikties vai jautājumus uzdot var e-pastā vai pa tālruni 20258200.

NVO grāmatvedības konsultācijas ietver tēmas par finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu, gada pārskatiem utt. Konsultācijas sniedz Sanda Kalniņa, ilggadēja grāmatvede dažādos uzņēmumos un NVO. Uz konsultāciju pieteikties vai jautājumus uzdot var e-pastā vai pa tālruni 29100840.

Organizācijas ir aicinātas paust vajadzību apmeklēt viņu novadu vai pilsētu, ja ir zināmi vairāki interesenti. Tad konsultanti iespēju robežās organizēs izbraukumu konsultācijas, lai taupītu iedzīvotāju laiku un naudu braucienam uz Valmieru. Ierosinājumus izbraukuma konsultācijām varat ziņot mums pa tālruni 20009979 (Undīne Blumberga-Šakuna) vai pa epastu .

Valmieras novada fonds jau 19 gadus atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmieras apkaimē, bet ziedotājiem piedāvā mērķtiecīgas filantropijas atbalstu. Ikdienas darbu fondā jau vairākus gadus finansiāli atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds un Valmieras novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
Undīne Blumberga-Šakuna, Valmieras novada fonda projektu vadītāja