Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Valmieras invalīdu biedrības “Atspēriens” 30 gadu jubilejas pasākums Kocēnos

Valmieras invalīdu biedrības “Atspēriens” 30 gadu jubilejas pasākums Kocēnos

30.05.2022

28. maijā ar pasākumiem Rūjienā, Rencēnos, Vaidavā un Kocēnos Valmieras invalīdu biedrība “Atspēriens” atzīmēja savu 30. darbības jubileju. Pasākuma dalībniekus sagaidīja skudriņa Tipa ar savām draudzenēm, muzikālus sveicienus dāvināja senioru ansamblis “Dziesmotā senatne” un senioru vīru koris “Baltie bērzi”. Biedrību sveikt bija ieradusies gan Valmieras novada pašvaldība – domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece, gan draugi un sadarbības partneri no tuvākas un tālākas apkaimes. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja arī aplūkot Kocēnu Kultūras namā izstādītās Sandras Semenkovičas gleznas.