Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres brīdis Valmierā

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres brīdis Valmierā

14.06.2022

14.jūnijā pie Valmieras dzelzceļa stacijas notika Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīts atceres brīdis. Ar muzikālu veltījumu piedalījās Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestris, diriģentes Maija Ozola un Dace Zariņa. Norisē piedalījās Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona komandieris pulkvežleitnants Dmitrijs Oreškins, Valmieras skautu biedrības pārstāvji, kā arī klātesošos uzrunāja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums un Valmieras politiski represēto biedrības vadītāja Ārija Kārkliņa. Piemiņas brīdi vadīja aktieris Tālivaldis Lasmanis.

Foto: Edgars Vaivads