Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Akcijas “Tavs ieguldījums ainavā” dalībnieku godināšanas pasākums

Akcijas “Tavs ieguldījums ainavā” dalībnieku godināšanas pasākums

21.10.2024

Sestdien, 19. oktobrī, saulainā rudens dienā Kocēnu Kultūras namā norisinājās pasākums veltīts dārzu tēmai – akcijas “Tavs ieguldījums ainavā” dalībnieku godināšanas pasākums, kuru papildināja divas izglītojošas lekcijas.

Akcija “Tavs ieguldījums ainavā” norisinājās jau trešo reizi, pulcējot čaklākos un radošākos iedzīvotājus ar “zaļajiem pirkstiņiem” no visa Valmieras novada. Trīs gadu laikā secinām, ka aktīvākie dalībnieki ir no Matīšu, Burtnieku, Vecates, Mazsalacas, Strenču, Sedas, Kocēnu un Valmieras puses.

Atzinības rakstu un nelielas piemiņas dāvaniņas šogad saņēma 27 akcijas dalībnieki, kuri bija pieteikušies kādai no astoņām kategorijām. Balvas pasniedza Jānis Olmanis, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks, un Evija Nagle, Valmieras novada pašvaldības Attīstības pārvaldes vadītāja, izpilddirektores vietniece.

Plašāk par pasākumu lasi šeit.