Atpakaļ
Aktualitātes / Norišu kalendārs / Jaunu audzēkņu uzņemšana MIKC VDMV

Jaunu audzēkņu uzņemšana MIKC VDMV

Uzņemšana VDMV

No 1. līdz 5. jūlijam Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā norisināsies JAUNU AUDZĒKŅU UZŅEMŠANA profesionālās vidējās izglītības programmās.

2024./2025. mācību gadā VDMV pēc pamatskolas absolvēšanas piedāvās apgūt piecas vidējās profesionālās izglītības programmas:

• Interjera dizains (kvalifikācija – interjera dizainera asistents),
  • Grafikas dizains (kvalifikācija – grafikas dizainera asistents,
  • Audiovizuālās komunikācijas dizains (kvalifikācija – audiovizuālās komunikācijas dizainera asistents),
  • Apģērbu dizains (kvalifikācija – apģērbu dizainera asistents),
  • Produktu dizains (iegūstamā kvalifikācija – produktu dizainera asistents).

Mācību ilgums skolā ir 4 gadi. Vairāk par profesionālās vidējās izglītības programmām uzzini ŠEIT.

Līdztekus vidējās izglītības un kvalifikācijas iegūšanai dizaina nozarē, VDMV audzēkņiem ir iespēja mācīties vai iziet prakses Erasmus+ projektu ietvaros, regulāri apmeklēt dažādas mākslinieku meistarklases, darboties studentu pašpārvaldē un Eko padomē, kā arī saņemt ikmēneša stipendiju un dzīvot labiekārtotā dienesta viesnīcā.

VDMV ir akreditēta pašvaldības mākslas un dizaina izglītības iestāde, kas īsteno licencētas un akreditētas izglītības programmas. Skolas programmas un metodikas ir tradīcijās balstītas un mijas ar mūsdienu jauninājumiem un tehnoloģijām. VDMV vērtības ir izcilība, profesionālisms, tolerance, radoša pašiniciatīva un iekļaujoša vide.

Uzņemšanas kārtība pieejama ŠEIT.

Papildu informācija:

T.:  64207362