Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā PEDAGOGU KARJERAS KONSULTANTU

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā PEDAGOGU KARJERAS KONSULTANTU

PEDAGOGU KARJERAS KONSULTANTU VPVG

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija (turpmāk – Iestāde) aicina darbā PEDAGOGU KARJERAS KONSULTANTU/-I (profesijas kods 2359 15), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera, Valmieras novads uz nenoteiktu laiku.

Galvenie amata pienākumi:

  • atbalsts skolēnam karjeras jautājumos;
  • informācijas pieejamības nodrošināšana karjeras virziena izvēlei;
  • meklēt un sadarboties ar partneriem karjeras veidošanas jautājumos;
  • karjeras attīstības atbalsta pasākumu koordinēšana, organizēšana un vadīšana dažādām mērķa grupām;
  • darba dokumentāciju kārtot atbilstoši Iestādes noteiktajām prasībām, ar veiktā darba rezultātiem atskaitīties Iestādes noteiktajā kārtībā;
  • dokumentācijas veidošana karjeras atbalsta plānošanai un pasākumu īstenošanai;

    pretendentam izvirzītās prasības:

  • pedagoga kvalifikācija;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • prasmes darbā ar datoru (MS Office programmas, kādu no tīmekļa pārlūkprogrammām – Microsoft Edge, Chrome vai MozillaFirefox) un izglītības tehnoloģijām;
  • kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; patīk darbs jauniešu vidē;

mēs piedāvājam:

  • nepilna darba slodzi – 0,6;
  • atalgojumu EUR 1096 EUR mēnesī par vienu pilnu likmi pirms nodokļu nomaksas;
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;
  • iespēju strādāt mūsdienīgā vidē Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā;
  • sakārtotu darba vidi renovētā Iestādē;
  • iespēju apvienot ar citu darba vietu.

CV un izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz (dokumentus parakstot ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu) vai personīgi Iestādes lietvedei, adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera, Valmieras novads ar norādi “Pedagoga karjeras konsultant-es vakancei” līdz 2022.gada 20.oktobrim plkst.11.00 (pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie dokumenti netiks vērtēti).

Tālrunis papildus informācijai: 64235793.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.