Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldības Strenču pamatskola aicina darbā lietvedi

Valmieras novada pašvaldības Strenču pamatskola aicina darbā lietvedi

lietvedi_Strenču psk

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldības Strenču pamatskola (turpmāk – Skola) aicina darbā lietvedi uz noteiktu laiku (darba vietas adrese: Rīgas iela 13, Strenči, Valmieras novads) 1 likme jeb 40 stundas nedēļā.

Ja Tev ir vēlme:

• nodrošināt dokumentu apriti Skolā – sagatavot, noformēt, reģistrēt, uzskaitīt, nosūtīt dokumentus, kontrolēt atbilžu sniegšanas termiņus;
  • veidot, kārtot un glabāt Skolas lietas/dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai un arhīva noteikumiem;
  • pārzināt un nodrošināt dokumentu arhivēšanu atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • reģistrēt, ievadīt, apstrādāt un iegūt informāciju reģistros/informācijas sistēmās;
  • komunicēt ar apmeklētājiem klātienē, pa tālruni vai e-pastā;

un ja Tev ir:

• līmeņa augstākā izglītība (par priekšrocību tiks uzskatīta izglītība dokumentu pārvaldības jomā);
  • pieredze lietvedībā, dokumentu izstrādāšanā, noformēšanā un arhivēšanā;
  • izpratne par pašvaldības un izglītības iestādes darbu;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, spēja strādāt komandā; augsta atbildības sajūta pret darba pienākumiem un precizitāte to izpildē, spēja analītiski domāt un strādāt ar lielu informācijas apjomu; labas komunikācijas prasmes un pozitīva domāšana;
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru, informācijas sistēmām un biroja tehniku (par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar sistēmām DVS Namejs, Visma Horizon, mana.vide).

mēs piedāvājam:

• pamatalgu pārbaudes laikā 918 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 967 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu;
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam.
  • profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā.

CV, motivācijas vēstuli (līdz vienai A4 lapai datorrakstā Arial fontā, ar burtu lielumu “11”) un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz  vai personīgi Strenču pamatskolā, adrese Rīgas iela 13, Strenčos, Valmieras novadā ar norādi “Lietveža/-des amatam” līdz 2023.gada 21.martam.

Tālrunis papildu informācijai: 64715635 vai 29296231 (direktore).

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.