Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldības Sociālās aprūpes centrs “Lode” aicina darbā vecāko medicīnas māsu (Konkurss noslēdzies bez rezultāta)

vecāko medicīnas māsu LODE
Konkurss beidzies bez rezultāta

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldības Sociālās aprūpes centrs “Lode” aicina darbā vecāko medicīnas māsu (1.0 slodze) uz nenoteiktu laiku.

Ja Tev ir vēlme:

• iesaistīties un ņemt aktīvu līdzdalību klientu aprūpes procesa kvalitātes nodrošināšanā un uzlabošanā;
  • uzraudzīt higiēnas un pretepidēmiskā režīma pamatprasību ievērošanu;
  • piedalīties aprūpes darbam nepieciešamo resursu nodrošinājumā: aprūpes, medikamentu, nepieciešamā aprīkojuma apjoma izvērtēšanā un savlaicīgā pasūtīšanā;
  • sekot dezinfekcijas līdzekļu apjomam, savlaicīgai pasūtīšanai, glabāšanai un izsniegšanai darbiniekiem;

un ja Tev ir:

• Latvijas Republikā atzīta vidējā profesionālā vai augstākā izglītība medicīnas māsas specialitātē, reģistrācija ārstniecības personu reģistrā kā medicīnas māsai;
  • valsts valodas prasme atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu; atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; spēja cieņpilni komunicēt ar pacientiem;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām;

mēs piedāvājam:

• atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 851 “Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu veselības aprūpes jomā nodarninātajiem”;
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam.

CV un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 31.maijam personīgi Sociālās aprūpes centrā “Lode”, adrese: “Liepkalni”, Lode, Lodes pagasts, Valmieras novads vai e-pastā: .

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.