Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Valmieras ūdens” aicina darbā santehniķi

SIA “Valmieras ūdens” aicina darbā santehniķi

SIA “Valmieras ūdens” uz nenoteiktu laiku aicina darbā santehniķi.

Prasības:

  • vidējā speciālā izglītība;
  • vēlama pieredze līdzīgā specialitātē;
  • valsts valodas zināšanas;
  • ”B” un “C” kategoriju autovadītāja un traktortehnikas vadītāja apliecības (ekskavatora vadītāja apliecība un darba pieredze tiks uzskatīta par priekšroku darba saņemšanai);
  • komunikācijas spējas strādājot ar klientiem.

Darba pienākumi:

  • veikt visa veida darbus, kas saistīti ar ūdensapgādes sistēmu un kanalizācijas sistēmu apkopi, remontu un izbūvi;
  • vadīt un apkalpot uzticēto tehniku.

Piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • konkurētspējīgu atalgojumu (Bruto 1490 EUR/mēn.);
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • izaugsmes iespējas.

Darba vieta: Valmierā un Valmieras novadā

Pieteikumus gaidīsim līdz 2024.gada 7.jūlijam.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pastu: vai uz adresi – Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201

Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām.

Informējam, ka pieteikumā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.

Datu pārzinis- SIA “Valmieras ūdens”, Rūpniecības iela 50, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201.