Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / SIA “Artifex plus” aicina komandā digitālās iespiešanas operatoru darbam ar drukas iekārtām un pēcapstrādi

SIA “Artifex plus” aicina komandā digitālās iespiešanas operatoru darbam ar drukas iekārtām un pēcapstrādi

Artifex vakance

SIA “Artifex plus” ir uzņēmums Valmiermuižā ar 23 gadu pieredzi nozarē, plašu piedāvājuma klāstu vizuālās reklāmas un drukas materiālu izgatavošanā.
Aicina savā draudzīgajā 8 kolēģu komandā: Digitālās iespiešanas operatoru/-i darbam ar drukas iekārtām un pēcapstrādi.

Galvenās prasības:

  • laba loģiskā un tehniskā domāšana, vizuālā uztvere;
  • teicamas datora lietošanas prasmes;
  • augsta atbildības sajūta, disciplinētība, pedantisms un precizitāte;
  • pieredze veicot precīzus praktiska rakstura darbus (piemēram: rokdarbi, poligrāfija utt.);
  • apķērība – spēja rast tehniskus risinājumus nestandarta situācijās;
  • strādāt pēc elastīga darba grafika, saskaņā ar pasūtījumiem;
  • izglītība un pieredze saistīta ar grafisko vai IT jomu, kā arī Corel Draw zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Galvenie pienākumi:

  • veikt drukas darbus ar lielformāta drukas printeri un citām drukas iekārtām;
  • izgatavotās produkcijas pēcapstrāde (ar elektrisko griezēju, laminatoru, iesiešanas un līmēšanas iekārtām);
  • spēt analizēt saņemto vizuālo un digitālo materiālu veikt nepieciešamās korekcijas pirms drukas;
  • citi ar reklāmu izgatavošanu saistīti darbi.

Piedāvājam:

  • apmācību darbam ar drukas un pēcapstrādes iekārtām;
  • interesantu darbu, kas prasa lielu precizitāti un pedantismu;
  • konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši padarītajam no 900-1400 (atkarīgs no padarītā apjoma un kvalitātes);
  • draudzīgu un radošu kolektīvu.

CV ar pieredzes (veikto pienākumu) aprakstu lūdzam sūtīt uz e-pastu:

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.