Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde ,,Vārpiņa” aicina darbā skolotāja palīgu

Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde ,,Vārpiņa” aicina darbā skolotāja palīgu

Rūjienas pirmsskolas izglītības iestāde ,,Vārpiņa” ar 2021.gada 1.septembri uz noteiktu laiku aicina darbā skolotāja palīgu (profesijas kods 5312 01), darba vietas adrese: Dārza iela-8, Rūjiena, Valmieras novads, LV-4240 (mājas lapas adrese: http://www.bernudarzsvarpina.lv)

Galvenie pienākumi:

  • atbilstoši amata aprakstam palīdzēt pirmsskolas skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas un rūpēties par tīrību un kārtību telpās;
  • pirmsskolas grupu telpu uzkopšana saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku, kā arī sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošana;

prasības:

  • izglītība ne zemāka par vidējo;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • vēlme strādāt ar bērniem un iegūt jaunas zināšanas, prasmes, iemaņas;
  • augsta atbildības izjūta;

piedāvājam:

  • atalgojumu 596 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • darbu 40 h nedēļā uz noteiktu laiku;
  • darbu profesionālā vidē un draudzīgā kolektīvā;
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam.

Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli lūdzam iesniegt līdz 2021.gada 30.augustam e-pastā: .

Tālrunis papildu informācijai: 26429411

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.