Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Kocēnu pamatskola aicina darbā remontstrādnieku (0,5 slodzes)

Kocēnu pamatskola aicina darbā remontstrādnieku (0,5 slodzes)

Remontstrādnieka vakance

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu pamatskola (turpmāk – Skola) uz nenoteiktu laiku aicina darbā remontstrādnieku/-ci (0,5 slodzes).

Ja Tev ir vēlme:

• veikt nepieciešamos ikdienas remontdarbus (mēbeļu remonts, izglītojamo mēbeļu regulēšana, apgaismojuma spuldžu nomaiņa u. tml.);
  • pēc direktora vietnieka administratīvi saimnieciskajā darbā norādījumiem piedalīties avārijas situāciju novēršanā;

un ja Tev ir:

• profesionālā vidējā izglītība (vēlams galdnieka, santehniķa vai līdzīgā specialitātē);
  • praktiskas iemaņas remontdarbu veikšanā;
  • prasmes un pieredze galdnieka, santehniķa vai līdzīgā darbā;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

mēs piedāvājam:

• nepilnu darba laiku 20 stundas nedēļā;
  • stabilu atalgojumu (atbilstoši 2.mēnešalgu grupai no 515 līdz 521 EUR par vienu slodzi, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas;
  • drošu un sakārtotu darba vidi.

Pieteikumu, CV un izglītības dokumentu kopijas lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz  vai personīgi Kocēnu pamatskolā, adrese: Alejas iela 2, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu pamatskolas remontstrādnieka amatam”, līdz 2022.gada 6.jūnijam.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 29573195.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi, atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.