Aicinām piedalīties velobraucienā “Apkārt Burtnieka ezeram”!

MTB velobrauciens Apkārt Burtnieka ezeram

Šis būs jau 16. gads, kad Burtniekos notiks MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”. Šogad sacensības plānotas netradicionālā laikā un vietā – 8. septembrī pie Burtnieku muižas parka (Ezera iela), aicinot piedalīties gan pašus mazākos velobraucējus, gan pieredzējušus sportistus kādā no piedāvātajām sacensību distancēm:

• Bērnu braucieni (līdz 1.5 km)
  • Veselības brauciens (1h apļu brauciens)
  • Sporta brauciens (~ 58 km)

Lai sacensības būtu aizraujošākas, velobraucieni notiks pa dažāda seguma ceļiem (asfalts, lauku ceļi ar grants segumu, meža ceļi). Sacensību laikā transporta kustība būs daļēji ierobežota, tādēļ lūgums dalībniekiem būt uzmanīgiem, šķērsojot autoceļus!

Pieteikšanās sacensībām ir sākusies un ilgs līdz 3. septembra plkst. 23.59 tīmekļvietnē sportlat.lv.

Dalības maksa:

Dalības maksa atkarīga no vecuma grupas, kurā braucējs sacensībās startēs. Pašiem mazākajiem sportistiem tā ir bez maksas, skolas vecuma bērniem no 3-6 EUR, pieaugušajiem 12 EUR un senioriem 6 EUR. Sacensību dienā jauna reģistrācija velobraucienam būs par paaugstinātu dalības maksu.

Sacensību nolikums: MTB velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram 2024”
Sacensību programma:
  • no plkst. 9.30 dalībnieku ierašanās, reģistrācija, numuru izsniegšana, maršruta apskate un iesildīšanās;
  • 10.30 starts bērnu braucieniem;
  • 11.30 starts sporta brauciena distancei;
  • 12.50 starts tautas klases brauciena distancei;
  • ap plkst. 14.30 apbalvošana.

Uz vietas Burtniekos darbosies veloserviss, kas palīdzēs nelaimē nonākušajiem sportistiem, bet izsalkumu remdēs izbraukuma “street food” ēdinātāji “Man cepī VISS TAS”. Par godu Tēvu dienai, būs iespēja darboties arī radošajā darbnīca un izgatavot atslēgu piekariņus, kas varēs kalpot par dāvanu šajā dienā.

Jāpiemin, ka 8. septembrī Burtniekos norisināsies arī Latvijas Raceboard čempionāts, kura laikā velobrauciena dalībniekiem un līdzjutējiem būs iespēja iebraukt Burtnieka ezerā ar kruīza kuģīti “Made-Marija”, kas par nelielu samaksu (3 EUR) izvizinās ikvienu, kurš gribēs paskatīties uz sportistu startiem burāšanas sacensībās vai baudīt ezera burvību, atrodoties uz tā klāja.

Lūgums ņemt vērā, ka satiksme Burtniekos un piekļūšana Burtnieku centra pludmalei šajā dienā var būt ierobežota. Pateicamies par sapratni!

Sacensību maršrutu kartes

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Valmieras novada pašvaldības Sporta pārvaldes sporta organizatori Līvu Līgu Zaķi, rakstot e-pastu vai zvanot pa tālr. 25607772.