Aicina uz balles deju sezonas gaidītāko norisi – balli “Apturi laiku dejā”

Deju sezonas gaidītākā norise – balle “Apturi laiku dejā” notiks koncertzālē “Valmiera” 25. maijā plkst. 19.00. Ballē muzicēs grupas “Kolibri’’ šarmantie kungi, kuri šim notikumam ir īpaši gatavojušies un spēlēs ballei atbilstošu deju mūziku. Bez iemīļotajām melodijām un tautā populārajām dziesmām latviešu valodā grupas repertuārā iekļautas arī cittautu dažādu ritmu un raksturu melodijas, kas priecēs balles viesus. Starplaikos paredzēti gan muzikāli priekšnesumi, gan dažādas aktivitātes.

Viesiem vietas plānotas pie galdiņiem ar nelielām uzkodām un atspirdzinošiem dzērieniem. Dreskods: dāmām – vakarkleita vai grezna kokteiļkleita, savukārt kungiem – smokings vai uzvalks, tauriņš.

Ieeja ar ielūgumiem. Vietu rezervācija, ielūgumi: vai zvanot pa tālruni 28341935. Vietu skaits ierobežots. Ierašanās no plkst. 18.30.

Jāatzīmē, ka biedrība “Balles deju klubs Valmiera” jau no 2014. gada sadarbībā ar Valmieras Kultūras centru un Valmieras novada pašvaldību ir rīkojusi nozīmīgas balles – Pavasara balli, Ziemassvētku balli.

Līdz brīdim, kad dažādu norišu organizēšanu pārtrauca ierobežojumi, kas bija saistīti ar pandēmijas izplatības apturēšanu, Ziemassvētku balles Valmierā jau bija kļuvušas par tradīciju un tās tika rīkotas ik gadu laikā no 2015. līdz 2018. gadam. Šogad pēc lielāka pārtraukuma “Balles deju klubs Valmiera” ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu atkal rīko balli, uz kuru aicināti visi, kuriem deja ir gan atpūta, gan prieks, gan arī aktīvi un atraktīvi jaukas mūzikas pavadībā pavadīts laiks.

Deja uztur mūsu prātus jaunus, bet sirdis piepilda ar mīlestību, tādēļ novēlu visiem, atskanot valša, tango, rumbas melodijai, uzdrīkstēties un izvēlēties dejot. Dejot ar prieku!

Informāciju sagatavoja:
Biedrības “Balles deju klubs Valmiera” vadītāja Valentīna Saukante