Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Radošās nodarbības projektā “Mēs varam kopā būt!”

Radošās nodarbības projektā “Mēs varam kopā būt!”

21.07.2022

No 8. līdz 17. jūlijam Vaidavā norisinājās Vaidavas izglītības biedrības realizētā projekta “Mēs varam kopā būt!” ceturtā aktivitāte – radošās mākslas darbnīcas ģimenēm ar bērniem. Nodarbībās varēja apgūt šokolādes liešanu, dekoru veidošanu botāniskā bareljefa metodē, batikošanu un veidošanu ar polimērmālu, izgatavot dāvaniņas un dekorus dažādās filcēšanas tehnikās, apgūt dekupāžu, veidot dekorus no vecām grāmatām, džinsiem un PET pudelēm, kas bija interesanta jauna pieredze ceļā uz ekoloģisku dzīvesveidu. Savukārt kokapstrādes nodarbībās dēliem kopā ar tēviem bija iespēja apgūt pirmās kokapstrādes iemaņas, gatavojot virtuves piederumus: dēlīšus, lāpstiņas, kā arī citus radošus izstrādājumus. Kokapstrāde ieinteresēja arī meitenes, kurām veicās ne sliktāk kā puišiem. Plašāk lasiet šeit.

Projekts tiek realizēts ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu, to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem programmā “Ģimenēm draudzīga pašvaldība”.