Valmieras novada kausu BMX izcīna Edvards Glāzers un Līva Lizete Glāzere

Svētdien, 22. maijā BMX kluba “Tālava” velotrasē, kas atrodas Valmieras novadā, atpūtas parkā “Avoti” , notika Valmieras novada BMX kausa izcīņa, kur uzvaras laurus plūca valmierieši – Edvards Glāzers un Līva Lizete Glāzere.

Pēc drēgnās un lietainās sestdienas sacensību dienas (Latvijas BMX kausa 2.posma), BMX riteņbraukšanai daudz pievilcīgākos laikapstākļos svētdien, 22.maijā turpinājās nedēļas nogales otrās dienas sacensības – Valmieras novada BMX kausa izcīņa, kurā piedalījās 454 BMX braucēji no Baltijas valstīm un Somijas, kas sacentās 21 vecuma grupā.

Prestižākajā Open Elite vīru finālbraucienā uzvarējā Edvards Glāzers no Valmieras (“BMX klubs “Tālava”/VBSS”), otro vietu izcīnīja Edvards Emīls Liberts no “Mārupes BMX kluba”, trešajā vietā – Somijas pārstāvis Antti Laakkonen. Spēcīgākajā sieviešu grupā G16+ Valmieras novada kausu izcīnīja Līva Lizete Glāzere (“BMX klubs “Tālava”/VBSS”), otrajā vietā – Anni Annama no Igaunijas, bet trešā – Paula Zavinska no Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi”. Valmieras novada BMX kausus uzvarētājiem pasniedza Valmieras novada pašvaldības vadītājs Jānis Baiks.

Paralēli individuālajām cīņām notika “22. Valdeko kausa” izcīņa BMX klubu komandām. Divpadsmit BMX klubu konkurencē uzvaru izcīnīja mājinieku komanda – BMX klubs “Tālava” (124 punkti). Otrajā vietā Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi” komanda (117 punkti),  bet trešie – “BMX Rīga” sporta kluba komanda (88 punkti).

Sacensības organizēja BMX sporta klubs “Tālava”. Par atbalstu sacensībām rūpējas Valmieras novada pašvaldība, Bistro-kafe “Valdeko”, Latvijas Riteņbraukšanas federācija, Būvmateriālu veikals BŪVE,  laikraksts “Tava izvēle”, būvniecības tehnikas noma “Zītari” un “Honest rent”, veikals “Austris”, enerģētikas uzņēmums ADVEN, SCO CENTRS projektēšanas birojs, zemnieku saimniecība “Zemturi”, atpūtas parks “AVOTI” un reklāmas ražotne “PRINTO”.

Sacensību rezultāti:

Nākamās nacionālā mēroga sacensības – Latvijas BMX kausa 3. posms notiks 4.jūnijā Madonā.

Informāciju sagatavoja:
Kristaps Matisons

BMX sporta klubs “Tālava”

www.facebook.com/bmxtalava