Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Naukšēnu apvienības pārvalde aicina darbā sētnieku, apkopēju

Naukšēnu apvienības pārvalde aicina darbā sētnieku, apkopēju

Pievienojies mūsu komandai!

Naukšēnu apvienības pārvalde aicina darbā uz nenoteiktu laiku sētnieku, apkopēju (1,0 slodze) (Naukšēnu pagasta “Doktorāts”, daļa centra teritorijas, stadions).

Galvenie darba pienākumi:

• veikt “Doktorāta” telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu;
  • veikt teritorijas uzkopšanu, zālāju pļaušanu, lapu grābšanu, pūšanu, atkritumu savākšanu, sniega tīrīšanu;
  • uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru;

un Jums ir:

• valsts valodas zināšanas;
  • augsta atbildības sajūta un fiziskā izturība;
  • pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem;
  • sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;

mēs piedāvājam:

• atalgojumu no 513 EUR līdz 521 EUR mēnesī (atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam);
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvos aktos noteiktajam;
  • drošu un sakārtotu darba vidi.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu , vai personīgi Naukšēnu apvienības pārvaldē, adrese: “Pagasta nams”, Naukšēni Naukšēnu pagasts, Valmieras novads, līdz 2021.gada 1.novembrim plkst. 16.00.

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29405822.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu darbinieku atlasi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.