Aktuālās Valmieras novada pašvaldības izsludinātās nomas tiesību izsoles oktobrī

Valmieras novads

Valmieras novada pašvaldība izsludinājusi:

• pirmo mutisko nomas tiesību izsoli par zemes vienības daļas “Pļavas”, Lodes pagastā, Valmieras novadā, kadastra apzīmējums 9668 003 0126, 2,5 ha platībā, nomas tiesību iegūšanu.
  • pirmo mutisko nomas tiesību izsoli par zemes vienības daļas “Adzeles”, Kauguru pagasts, Valmieras novads, kadastra apzīmējums 9662 005 0031, iznomājamā  platība 4,4 ha, nomas tiesību iegūšanu.
  • pirmo mutisko nomas tiesību izsoli par zemes vienības daļas “Brīvzemnieki”, Kauguru pagasts, Valmieras novads, kadastra apzīmējums 9662 007 0166, iznomājamā  platība 3,1 ha, nomas tiesību iegūšanu.
  • pirmo mutisko nomas tiesību izsoli par zemes vienības daļu “Līdumi”, Kauguru pagasts, Valmieras novads, kadastra apzīmējums 9662 007 0249, iznomājamā  platība 4,4 ha, nomas tiesību iegūšanu.
  • pirmo mutisko nomas tiesību izsoli par zemes vienības “Rijnieki”, Lodes pagastā, Valmieras novadā, kadastra apzīmējums 9668 004 0047, 2,93 ha platībā, nomas tiesību iegūšanu.

Nomas tiesību pretendentu pieteikumu iesniegšanas termiņš līdz 2024. gada 14. oktobra plkst. 17.00. Pieteikumi un dokumenti iesniedzami klātienē Valmieras novada pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā vai Rūjienas apvienības pārvaldē Raiņa ielā 3, Rūjienā, Valmieras novadā vai nosūtot pa pastu Valmieras novada pašvaldībai Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā, LV-4201 vai elektroniski, nosūtot uz e-pastu: , parakstītu ar drošu elektronisko parakstu. Pēc izsoles noteikumos minēto dokumentu iesniegšanas, pretendentam tiek izsniegta reģistrācijas apliecība izsolei. Plašāka informācija izsoļu paziņojumos un noteikumos!