Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Izsoles / Nekustamā īpašuma „Naukšēnu muiža” garāžas ēkas nedzīvojamās telpas Nr.5 nomas izsole

Valmieras novada pašvaldība izsludina pirmo rakstisko nomas tiesību izsoli par nekustamā īpašuma „Naukšēnu muiža”, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads, garāžas ēkas (kadastra apzīmējums 9672 006 0336 018) nedzīvojamās telpas Nr.5, ar platību 24,4 m2, nomas tiesību iegūšanu:

• Nomas objekts – nekustamā īpašuma – „Naukšēnu muiža”, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads, garāžas ēkas (kadastra apzīmējums 9672 006 0336 018) nedzīvojamās telpas Nr. 5, ar platību 24,4 m2, kuras nomas tiesības tiek izsolītas pirmajā rakstiskā nomas tiesību izsolē ar augšupejošu soli (turpmāk – Izsole),
  • Izsoles nosacītā nomas maksa (izsoles sākuma cena) par 1 m2  telpas ir 0,40 euro bez PVN mēnesī;
  • Izsoles solis – 0,10 euro par 1 m² telpu bez PVN;
  • Papildus nomas maksai nomnieks veic maksājumus par elektroapgādi – par faktiski patērēto apjomu atbilstoši skaitītāja rādījumam saskaņā ar pakalpojuma sniedzēja noslēgto līgumu.
  • Nomas objekta nomas termiņš – 3 (trīs) gadi.
  • Nomas objekta iznomāšanas mērķis – transportlīdzekļu garāža, noliktava.
  • Izsoles veids – nekustamā īpašuma pirmā rakstiskā nomas tiesību izsole ar augšupejošu soli.
  • Lai piedalītos izsolē, nomas tiesību pretendentiem jāsamaksā nodrošinājuma nauda 24,00 euro apmērā.

Nomas tiesību pretendentu pieteikšanās termiņš – līdz 2024. gada 23. septembrim plkst. 17.00. Pieteikumi un dokumenti klātienē iesniedzami Valmieras novada pašvaldībā Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā, vai Naukšēnu apvienības pārvaldē “Pagasta nams”, Naukšēni, Naukšēnu pagasts, Valmieras novadā, pirmdienās no plkst. 8.00 līdz 18.00, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 8:00 līdz 17:00, piektdienās no plkst. 8:00 līdz 16:00; vai nosūtot pa pastu Pašvaldībai uz adresi Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novads, LV-4201 (nodrošinot, ka tas tiek saņemts līdz šajā punktā noteiktajam termiņam)

Izsole notiks 2023. gada 25. septembrī plkst. 11.05, Valmieras novada pašvaldības administrācijas ēkā,  Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā, pirmā stāva zālē.

Ar Nomas objektu var iepazīties klātienē, iepriekš sazinoties ar Pašvaldības Naukšēnu apvienības pārvaldes nekustamā īpašuma apsaimniekošanas speciālistu Didzi Čākuru, tālrunis +371 29293630, e-pasts: un vienojoties par apskates laiku un norisi.

Pielikumā:

Izsoles noteikumi

Nekustamā īpašuma nomas līguma projekts

Telpu plāns

Pieteikums dalībai nomas tiesību izsolē

Finanšu piedāvājums