Atpakaļ
Aktualitātes / Galerijas / Iemūrēta kapsula Valmieras zemas īres maksas mājokļu pamatos

Iemūrēta kapsula Valmieras zemas īres maksas mājokļu pamatos

11.09.2024

Otrdien, 10. septembrī, iemūrēta kapsula topošo Valmieras zemas īres maksas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pamatos. Valmierā, Ķieģeļu ielā 11/13, jaunajā projektā,  būvē divas gandrīz nulles enerģijas piecu stāvu daudzdzīvokļu mājas ar 120 dzīvokļiem.

Vēstījumu nākamajām paaudzēm svinīgi namu pamatos iemūrēja Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, Andris Kabraks, SIA “Valmieras namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs, Modris Ozoliņš, SIA “MONUM” padomes priekšsēdētājs, Uldis Bērziņš, TECTUM arhitekts. Kapsulā ievietotas laikmetīgās liecības: Valmieras novada simbols – izaugsmes medaļa -, laikraksta “Liesma” otrdienas numurs un monētas.

Plašāk šeit.