Valmieru darba vizītē apmeklē Ķīnas vēstnieks Latvijā

Ķīnas Tautas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Tans Sungeņs (Tang Songgen), turpinot apmeklēt dažādas Latvijas pašvaldības ar mērķi iepazīt to darbu, 27. un 28. augustā darba vizītē apmeklē Valmieras novadu.

Vēstnieks un delegācijas pārstāvji tikās ar Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku. Turpmāk plānots apskatīt pārbūvēto Valmieras teātra ēku un apmeklēt Valmieras muzeja ekspozīciju “de Woldemer”. Tāpat delegācija viesosies Jāņa Daliņa stadionā, savukārt rīt apmeklēs kooperatīvo sabiedrību VAKS, daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru “Solis”, Valmieras 2. vidusskolu un pirmsskolas izglītības iestādi “Varavīksne”, kā arī vizītes noslēgumā – jauno skatu torni Zilākalnā.

Vizītes mērķis ir gūt plašāku priekšstatu par iedzīvotājiem nozīmīgiem projektiem Valmieras novadā un plānotajiem attīstības virzieniem.