Atpakaļ
Pašvaldība / Informācija / Darba piedāvājumi / Valmieras novada pašvaldības Rūjienas apvienības pārvalde aicina darbā traktora vadītāju (Konkurss noslēdzies bez rezultāta)

Traktora vadītājs Rūjiena
Konkurss beidzies bez rezultāta

Pievienojies mūsu komandai!

Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Rūjienas apvienības pārvalde aicina darbā traktora vadītāju uz nenoteiktu laiku.

Ja Tev ir vēlme:

• vadīt traktortehniku, ievērojot traktoru ekspluatācijas un apkopes noteikumus;
  • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pašvaldībai piederošā teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus);
  • uzturēt traktortehniku un tā aprīkojumu tehniskā kārtībā;

un ja Tev ir:

• pamata, vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība;
  • traktortehnikas vadīšanas apliecība TR1 vai B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • spēja pastāvīgi veikt darbu un uzņemties atbildību par noteikto uzdevumu izpildi;

mēs piedāvājam:

• pamatalgu pārbaudes laikā 720 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 758 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu;
  • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā.

CV un izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vai personīgi Rūjienas apvienības valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, adrese: Raiņa iela 3, Rūjiena, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums traktora vadītāja/-s amatam”, līdz 2024.gada 19.janvārim. Tālrunis papildu informācijai: 25662217.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.