Aktualitātes mazajiem uzņēmējiem

Mazajiem uzņēmējiem
  • 9. oktobrī, pulksten 15.00 Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12A notiks Uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE 2023 apmācību cikla ceturtais seminārs “Ceļā uz veiksmīgu uzņēmējdarbību!”

Pieredzē un zināšanās dalīsies LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Juris Čeičs. Iekļautās tēmas: komercdarbības veidi, nodokļi, finanšu vadība u.c. biznesa attīstībai ļoti vērtīgi un aktuāli temati. Būs iespēja uzdot jautājumus, diskutēt, uzzināt tieši savam uzņēmumam nepieciešamo informāciju.

Reģistrē dalību: ŠEIT.

Vairāk info: Justīne Skrastiņa t.26139970, Biznesa atbalsta projektu vadītāja, Valmieras Attīstības aģentūra.

• SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs rīko mācības jauniešiem  “Atbalsts uzņēmējdarbības veicināšanai lauku teritorijās” – Laukiem būt!

Pasākuma ietvaros- pieredzes stāsti, biznesa plāna sagatavošana, ieskats biznesa idejas  radīšanā,  marketingā, grāmatvedībā, dalība konkursā – Laukiem būt ( ar naudas balvām).

Ja esi jaunietis vecumā no 18 līdz 40 gadiem, nāc un pievienojies “Laukiem būt”!

Jau 6.oktobrī pl.10.00 gaidīsim Tevi Kauguru pagasta “Vīnkalnos” uz pirmo tikšanos, lai kopīgi atklātu mācības un saņemtu informāciju par pasākuma norisi.

Plašāka informācija un pieteikšanās Inga 26308536,  vai  elektroniska pieteikšanās: ŠEIT.

Vari meklēt kopējo informāciju: ŠEIT.

Vairāk info: Inga Ozoliņa t. 26308536.

• Joprojām uzņēmējiem ir iespēja pieteikties preču zīmes “Radīts Valmieras novadā” lietošanai.

Valmieras novada pašvaldības dome apstiprinājusi preču zīmi “Radīts Valmieras novadā” un tās anglisko versiju “Origin – Valmiera Region”. Preču zīmes mērķis ir veicināt vietējo Valmieras novada ražotāju, mājražotāju un amatnieku atpazīstamību, pārdošanas apjoma pieaugumu, kā arī stiprināt Valmieras novada vietas tēlu vietējā un ārvalstu tirgū. Preču zīmes lietošana noteikta apstiprinātajā nolikumā.

Vairāk info: ŠEIT.

Iesniegumus sūtiet uz e-pastu