Zivju resursu aizsardzībai Valmieras novadā nepieciešamā aprīkojuma iegāde 2023. gadā

Projekta iesniedzējsValmieras novada pašvaldība
Projekta indikatīvais īstenošanas termiņš2023. gada marts – 2023. gada decembris
Projekta kopējās attiecināmās izmaksas24321,00 EUR
Pašvaldības līdzfinansējums10637,00 EUR
Projekta mērķisVeicināt Valmieras novada teritorijā esošo ūdenstilpju zivju resursu aizsardzības pasākumus, iegādājoties mūsdienīgu aprīkojumu.
Projekta galvenās aktivitātesJaunākā pašvaldības policijas inspektoru rīcībā esošā laiva un laivas motors ir piecus gadus vecs, kalpojis godam ik dienas, bet arvien biežāk nākas saskarties ar tehniskām ķibelēm. Projekta ietvaros tiks nopirkta alumīnija laiva, 50ZS jaudīgs laivas motors un piekabe laivas pārvadāšanai.
RezultātiNodrošinātas iespējas pašvaldības policijai pilnvērtīgi, operatīvi un droši veikt zivju resursu uzraudzību.
PublicitāteValmieras novada pašvaldības policijai jauna laiva ūdenstilpju uzraudzībai