Dodamies ģimeņu svētku velobraucienā “Daliņš ciemos pie Endzelīna”!

Svētdien, 28. jūlijā, plkst. 11.00 kā lielus, tā arī mazākus aicinām uz Valmieras 741. dzimšanas dienas ģimeņu velobraucienu! Kopā ar gidi, velo entuziasti un, kā pati nesen uzzinājusi, attālu Jāņa Daliņa radinieci Santu Paegli aptuveni 20 kilometru garumā izbrauksim soļotāja, olimpieša Jāņa Daliņa takas. Velobrauciena sākumā dosimies uz Daliņa dzimtajām mājām Brenguļu pagastā. Tālāk maršruts vedīs uz vietām, kur, iespējams, sportista ceļi krustojušies ar tādu ievērojamu vīru kā Jāni Endzelīnu. Viņus, kā izrādās, arī vieno radniecīgas saites. Pasākuma noslēgumā viesosimies Mičkēnu sētā, kur saimnieko Urbānu ģimene. Tur dalībniekiem būs iespēja ne tikai vairāk uzzināt par Jāņa Endzelīna un viņa brāļa Hermaņa Enzeliņa gaitām Mičkēnos, bet arī baudīt gardu svētku zupu.

Pasākums ilgs aptuveni 4–5 stundas, un tas būs vidējas grūtības pakāpes brauciens, kura laikā plānotas gan atpūtas pauzes, gan stāsti, gan arī kādas aktivitātes un neliela ekskursija Mičkēnu sētā. Savai drošībai iesakām lietot velobraucēju ķiveres!

Dalība velobraucienā ir bez maksas un dalībnieku skaits ir ierobežots. Lai piedalītos, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 26332213 vai rakstot uz e-pastu , vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Bruņinieku ielā 1). Vietu skaits velobraucienā ir ierobežots!

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Valmieras 741. dzimšanas dienas svētku programmu meklē šeit.

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

Informāciju sagatavoja: Agnese Geduševa-Jefimova, Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore, Mob. tālr.: 26332213, visit.valmiera.lv